FantOHM DAO token

FantOHM je jedným z prvých decentralizovaných protokolov rezervnej meny dostupných v sieti Fantom Network založených na tokene FHM. Každý token FHM je krytý košom aktív v pokladnici Fantohm (napr. MIM, FHM-MIM LP Tokens atď.), čo mu dáva vnútornú hodnotu, ktorú nemôže podkopať. Fantohm tiež zavádza ekonomickú a hernú teoretickú dynamiku na trh prostredníctvom stakovania a mintovania.

Vízia FantOHMu

Cieľom je vybudovať menový systém kontrolovaný politikou, ktorý je založený na sieti FTM a podporovaný komunitou, ktorá sa zaviazala k snu. Z dlhodobého hľadiska optimalizujú stabilitu a konzistentnosť tohto systému tak, aby FHM mohol fungovať ako globálne jednotkové a kolaterálové aktívum. Z krátkodobého hľadiska budú optimalizovať rast a tvorbu bohatstva.

Prečo potrebujeme FantOHM?

Dolárové stablecoiny sa stali nevyhnutnou súčasťou kryptomien kvôli ich nedostatku volatility v porovnaní s tokenmi, ako sú Bitcoin a Ethereum. Používatelia sú spokojní s obchodovaním s použitím stablecoinov s vedomím, že majú rovnaké množstvo kúpnej sily dnes vs. zajtra. Ale pod povrchom to v skutočnosti nie je ten prípad. Dolár je pod kontrolou americkej vlády a Federálneho rezervného systému. To znamená, že znehodnotenie dolára tiež znamená znehodnotenie týchto stablecoinov.

FantOHM sa to snaží vyriešiť vytvorením neviazaného stablecoinu s názvom FHM. Zameraním sa skôr na rast ponuky než na zhodnotenie cien bude FHM fungovať ako aktívum, ktoré je schopné udržať svoju hodnotu bez ohľadu na volatilitu trhu.

Až 50 000% APY

FantOHM DAO je vytvorený s poslaním prekonať obmedzenia tradičných finančných inštitúcií. Zastarané prehistorické zákony sklamali mnohých investorov a stále rastúca inflácia rapídne znižuje ich bohatstvo rýchlym tempom. Rastie potreba udržateľného a decentralizovaného produktu na vytváranie bohatstva, ktorý je transparentný a inkluzívny. Účelom FantOHM DAO je riešiť práve tieto otázky.

Skutočnosť, že majú stabilnú, ale vysokú APY, ukazuje dôveru investorov v ich protokol a tím, ktorý za ním stojí. Vysoká knižná hodnota ich rodného tokenu $FHM zdôrazňuje kvalitu vlastnej pokladnice.

Stablecoin USDB

Nová éra v DeFi sa začala a v jej srdci je jedinečný stablecoin s názvom USDB.

USDB je prvé decentralizované, stabilné, nízkorizikové aktívum kryté košom reálnych aktív. Hlavnou funkciou USDB: poskytnúť bezpečné a stabilné miesto na parkovanie návratov počas čakacích lehôt a zároveň umožniť držiteľom USDB zarobiť neuveriteľné sadzby pasívneho príjmu. Žiadna inflácia, žiadna volatilita, žiadne prekvapenia a 100% decentralizované.

S USDB môžu držitelia bezpečne zaparkovať svoje aktíva na viacerých reťazcoch v čase volatility a zároveň zarobiť až 32,5% APY na svojich podieloch. A to je len špička ľadovca. Revolúcia stablecoinov je tu.

Multichain

Pre mnohých nováčikov v priestore môže byť používanie DEX a rôznych mostov komplikované. Našťastie teraz máme plne funkčný MultiChain Swap a agregátor DEX, ktorý sa postará o všetku túto prácu za vás.

FantOHM.com rieši všetky tieto problémy a oveľa viac. Vývojári chápu, že agregovaná hlboká likvidita, optimálne konverzné kurzy a bezproblémová používateľská skúsenosť sú lepšie ako len znovuobjavenie nového DEX, takže prostredníctvom partnerstva so spoločnosťou Rango Exchange sa snažia ponúknuť presne to.

Ako jednoducho kúpiť FHM tokeny a zastakovať ich? Všetko toto riešime s našimi VIP členmi. Pridajte sa teraz k nám na našom discorde. A nenechajte si ujsť nové tokeny s možnosťou pasívneho príjmu, aj keď trh klesá.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters