Vytvorte si pasívny príjem s kryptomenami

Ako si vybudovať pasívny príjem?

Pasívne príjmy prichádzajú na účet človeku aj v čase, keď aktívne nepracuje. Je to vzdialený sen alebo ako ľahko dosiahnuteľná méta? Ako budovať pasívny príjem s kryptomenami čo vám môžu ponúknuť a aké zhodnotenie si môžete vybudovať? Nevynechajte tipy na vytvorenie vlastného pasívneho príjmu! Predstavíme vám projekty s najvyšším možným ročným zhodnotením.

Čo je to Bitcoin?

Bitcoin je digitálna mena vytvorená v roku 2009.

Staking s ročným zhodnotením až do 50 000%

Kryptomenové projekty s vysokým ročným zhodnotením

Cieľ projektu: stať sa Decentralizovanou rezervnou menou Olympus je decentralizovaný protokol rezervnej meny založený na tokene OHM. Každý token OHM je krytý aktívami (napr. DAI, FRAX…) v pokladnici Olympus, čo mu dáva vnútornú hodnotu, pod ktorú nemôže klesnúť.

FantOHM DAO je vytvorený s poslaním prekonať obmedzenia tradičných finančných inštitúcií. Zastarané prehistorické zákony sklamali mnohých investorov a stále rastúca inflácia rapídne znižuje ich bohatstvo rýchlym tempom.

MOBLAND je vôbec prvý mafiánsky Metaverse. MOBLAND, ktorý zobrazuje štylizovaný pohľad na svet moderných syndikátov, je voľne dostupný – hrajte a zarábajte, pričom skutočne robí Metaverse dostupnejším.

Vytvoriť budúcnosť, kde cena uhlíkovej stopy bude zabudovaná do nášho ekonomického systému, a to vytvorením a riadením meny s uhlíkom, ktorá spája stimuly medzi investormi, občianskou spoločnosťou a organizáciami.

Kontaktuje Nás

    My Newsletter

    Sign Up For Updates & Newsletters