Zebedee umožní hraním Solitaire a Sudoku zarábať Bitcoin?

Solitaire a sudoku

Tieto dve hry ste určite niekedy vo svojom živote hrali a premrhali pri nich niekoľko hodín času. A čo ak vám poviem, že so Solitairom a Sudoku teraz môžete dokonca zarobiť bitcoin?

Zebedee

Spoločnosť Zebedee vytvorila platformu, ktorá umožňuje hranie hier a zároveň aj zarábať.

Bitcoinový startup Zebedee spojil svoje sily s vývojárom blockchainových hier Viker-om, ktorých cieľom je priniesť fanúšikom hier kryptoodmeny pomocou play to earn.

Získali 35 miliónov dolárov od herného gigantu Sqaure Enix, aby mohli financovať bitcoinové odmeny do hier.

Toto je rozšírenie dlhodobého partnerstva Zebedee a Viker. Obe spoločnosti už predtým vydali tri hry na hranie a zarábanie založené na bitcoinoch, ako napríklad Wheel of Trivia, Wheel of Crypto a Balls King, aby priniesli bitcoinové odmeny masám.

Spoločnosť Zebedee, ktorá bola spustená v roku 2019, poskytuje platformu a nástroje, ktoré umožňujú použitie bitcoinov ako herných odmien a mikrotransakcií prostredníctvom infraštruktúry Lightning Network. Simon Cowell, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, bol predtým vedúcim korporátneho rozvoja v Bitstamp, najdlhšie trvajúcej bitcoinovej burze na svete.

Zarábajte Satoshi

Nielen tieto dve známe hry ako Solitaire, či Sudoku, ale aj Missing Letters si môžete zahrať a jednoducho, pomocou Zebedee a ich peňaženky, ľahko poslať cez Lightning Network svoje satoshi okamžite a lacno.

Na ich blogu sa dozviete viac o týchto hrách, ale aj to ako vybrať satoshi na vašu peňaženku. Partneri tvrdia, že nemusíte byť ani krypto-zdatný, aby ste mali z toho úžitok. 

Podľa Beasleyho, spoluzakľadateľa Viker-u, má Viker najväčšie portfólio príležitostných hier, pričom každý mesiac zarába bitcoiny až 500 000 hráčov.

“Neexistuje lepší spôsob, ako predstaviť mechaniku hrania a zarábania novej generácie širokému hernému publiku, ako vziať hry, ktoré ľudia už poznajú a milujú, a osviežiť ich bitcoinmi, hladko a nenápadne,” povedal generálny riaditeľ spoločnosti Zebedee, Simon Cowell.

V mojom článku,  Jednoduchý spôsob na pasívny príjem z kryptomien, ste sa dozvedeli ako, kde a prečo si viete zarobiť nejaké kryptomeny. Na konci som vám sľúbila ďalšie články, ako zadarmo získať bitcoin. Toto je jeden z nich. Dúfam, že vás potešila.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters